Марек бие, треньорът гледа от трибуните (+АУДИО)

Марек спечели важни 3 точки в Югозападната Трета лига, побеждавайки с 2:1 у дома тима на Банско. Головете паднаха след почивката, а през първото полувреме греда удари Смилен Златанов от гостите. Второто полувреме започна с чисто положение за дупничани, след като Димитър Владимиров получи топката в малкото наказателно поле, но стреля в ръцете на вратаря на Банско Абди Абдиков. Все пак Марек поведе в резултата в 53-ата минута. Тогава след бърза атака по дясното крило и центриране на Владимиров настъпи меле пред вратата на гостите и Николай Ганчев отбеляза за 1:0. Банско изравни в 65-ата минута, когато Илия Карапетров се измъкна от защитата на Марек и прати топката в мрежата – 1:1. 3 минути по-късно Александър Близнаков изненада Абдиков с удар от около 25 метра и донесе победата на Марек.

Треньорът на Марек Цветан Видински изгледа двубоя от трибуните на ст. „Бончук”, след като изтърпява наказание от 3 мача. Той бе санкциониран заради бурна реакция срещу съдиите по време на срещата на юношите до 19 г. при победата като гост с 3:2 над Нефтохимик.

В звуковия файл може да чуете както каза Цветан Видински за срещата с Банско, за ситуацията в класирането на Югозападната Трета лига, за юношите на клуба и за наказанието, което получи на мач в Бургас.